Bizi takip edin
|
EN

İdari İşler Müdürlüğü

Hakkımızda

İdari İşler Müdürlüğü, Üniversitenin ana kapısından başlayan ve bütün yerleşke yaşamında kişisel güvenlik, teknik güvenlik, sağlıklı ve sağlığa uygun ortamlar yaratmaya çalışan, Akademik, İdari mekanizmaların çalışmalarını kolaylaştıracak gereken tüm destekleri sağlamakla görevli bir birimdir.

Bu görevleri, İzmir Ekonomi Üniversitesinin kalite anlayışı çerçevesinde hızlı, güler yüzlü, samimi ve dostça bir görev anlayışı çerçevesinde yürütmeyi kendisine hedef seçmiştir.

Bu görev anlayışı aynı zamanda iş ortaklığı yaptığı, Güvenlik Hizmetleri, Temizlik Hizmetleri ve Personel yemek Hizmetleri firmalarınca da benimsenmiş ve aynı çerçevede İzmir Ekonomi Üniversitesine hizmetleri sağlanmıştır.

Vizyonumuz :

Mükemmeliyetçilik anlayişini benimseyen bölümümüz, ihtiyaç duyulan her türlü hizmet ve desteği daha kısa zamanda maksimum kaliteyle sunmayı hedeflemektedir.

Misyonumuz :

Birimimiz, üniversitemizin tüm personel ve öğrencilerin güvenli, hijyenik bir kampus ve çalışma ortamı oluşturmak, üniversitenin kısa sürede ulaştığı yüksek düzeyi daha da ileriye taşımak için gerekli her idari desteği sağlamayı hedeflemiştir.

Kalite Yönetim Sistemi :

İdari işler Müdürlüğü olarak bağlı olduğumuz yasal mevzuatlara uyarak, sürekli gelişme ve iyileştirme ilkesine dayanarak, koşulsuz olarak memnuniyeti sağlamaya çalışarak, gelişen teknolojiyi takip ederek, en iyi güvenli ve istikrarlı bir şekilde işin devamını sağlamak bölüm olarak kendimizi geliştirmek kalite amacımızdır.

Üniversitemiz idari yapısında düzenli ve yoğun çalışmalar sonrasında ISO9001: 2008 Kalite Yönetim Standardının öngördüğü şartlara uygun olarak bir kalite yönetim sistemi oluşturulmuş ve belgemiz Kasım 2008 de alınmıştır.

İdari İşler Müdürlüğü tüm kadrosu ve İş ortakları ile birlikte sadece Üniversite mensuplarına değil, Yerleşke alanımıza herhangi bir sebeple gelen tüm bireyler için de aynı anlayış çerçevesi ile hizmet vermeyi sürdürmektedir.